Wakacyjne pomaganie w Witoldowie

Wakacyjne pomaganie w Witoldowie

Wakacje wakacjami ale Toruń w pewnym momencie odłożył leżakowanie i zakasał rękawy i ruszył do pomocy.

Tuż przed wakacjami mocno wpieraliśmy szkołę w Witoldowie, przekazaliśmy m.in. dużą ilość książek do szkolnej biblioteki, pomalowaliśmy też szkolne korytarze na kolorowo. Udało nam się też zdobyć kilka gier do świetlicy szkolnej.

W wakacje nie zahamowaliśmy i nawiązaliśmy współpracę z firmą REBEL i KORBO. Dzięki nim otrzymaliśmy parę gier na świetlicę i zestaw do nauki pisania i czytania dla najmłodszych. Najważniejsze, że udało nam się ufundować jeden komputer stacjonarny do pracowni komputerowej co dało szkole 1 stanowisko w pracowni komputerowej więcej!

Dzięki takiemu wsparciu szkoła jest kolorowa, a dzieciaki swój czas wolny od lekcji mogą spędzić na graniu w planszówki czy czytaniu młodzieżowych książek.

W tą akcję najbardziej zaangażowana była członkini Naszego klubu Marysia – obecna DRR i bardzo ucieszyliśmy się na wieść że projekt wsparcia tej szkoły został przejęty przez nią i stanie się projektem DRRa, a my możemy zajmować się planowaniem kolejnych projektów o których na pewno usłyszycie.

A na razie możemy się pochwalić że za dotychczasową pracę dla tej szkoły Marysia otrzymała oficjalny tytuł „Przyjaciela szkoły” nadany przez radę pedagogiczną!

RAC Toruń